04 Czerw

Dzień Dziecka w województwie łódzkiem! Dieta drobiowa zawsze zdrowa!

Dzień dziecka w tym roku obchodzony był w moim województwie wyjątkowo hucznie. Miałam przyjemność być uczetnikiem na trzech wyjątkowych uroczystościach przygotowanych dla naszych pociech!

Dzień dziecka w województwie łódzkim odbył się w 3 ciekawych miejscach miejscach:

♦W Uniejowie: 28.05.2018r
♦W Łęczycy: 01.06.2018r
♦W Opocznie: 03.06.2018r

Hasłem przewodnim było: Dieta drobiowa zawsze zdrowa!

Jako dietetyk zaprezentowałam najważniejsze i zarazem najciekawsze informacje odnośnie drobiu. Jest to najczęściej wybierany rodzaj mięsa w Polsce i na pewno gości również na waszych stołach.

Kazda obecna osoba dostawała przygotowaną przeze książeczkę, gdzie umieszczone były najważniejsze informacje odnośnie drobiu. A dla najmłodszych uczestników byla bardzo zabawna i ciekawa edykacyjna krzyżówka.

Każdej osobie, która była obecna na festynie oferowałam darmowe porady dietetyczne oraz darmową analizę składu i masy ciała wraz z omówieniem wyników. Frekwencja osób zainteresowanych przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo serdecznie dziękuję, że było Was tak wiele i że mogłam podzielić się z Wami swoim dietetycznym doświadczeniem. Pokazuje to, że w dalszym ciągu jest bardzo wiele osób potrzebujących wspracja fachowca w dziedzinie dietetyki.

Twój komentarz