Archiwum wpisów – Luty 2019

Warsztaty z Dietetykiem w 1 Liceum Ogólnokształcącym w Łowiczu

26 lutego w łowiczu odbyło się spotkanie z dietetykiem w 1 Liceum Ogólnokształcącycm w Łowiczu. Spotkanie poprowadziała Dietetyk Sylwia Pacyna, która w każdy czwartek przyjmuję w gabinecie ARS Medica w łowiczy przy ul.Nowa 8 - Poradnia Doby Dietetyk łowicz - Dietetyk Łowicz. 

 

Warsztaty dla mam i kobiet w ciąży "Dieta niemowlaka, a alergie pokarmowe"

W ubiegłą sobotę (16.02) miałam przyjemność poprowadzić warsztty organizowane przez 9fasion Maternity w Łodzi. Były one dedykowane dla kobiet w ciąży oraz mam szczególnie zainteresowanych tematem alergii pokarmowych u swoich pociech.

Walentynkowy fondant czekoladowy *bez cukru *bez glutenu

Walentynki, święto zakochanych nieodłącznie wiąże się z czekoladą. Nie ma nic bardziej czekoladowego niż czekoladowo-czekoladowy fondant, lawa cake. Ten przepis w wersji odbrobinę mniej kalorycznej będzie świetnym dodatkiem do walentynkowej kolacji.

Nowa Lokalizacja -Dobry Dietetyk Łowicz ARS Medica ul.Nowa 8

Chciałabym podzielić się z Państwem niesamowitą nowiną! Moja podarnia Dietetyk Karolina Smulska - Dobry Dietetyk obecnie obejmuje kilka placówek w Łodzi oraz jedną w Kutnie. Już w najbliższym czasie moje usługi będą również dostępne w Łowiczu w przychodni lekarzy specjalistów ARS Medica na ul.Nowej 8.

Back