Archiwum wpisów – Marzec 2019

Bezglutenowe ciasto drożdżowe z truskawkami! *bez glutenu *bez laktozy *bez cukru *wegańskie

Dla niektórych zrobienie ciasta drożdżowego bez glutenu jest wręcz niewykonalne. Sprawdziłam wiele przepisów i ten jest zdecydowanie najlepszy. Ciasto bardzo ładnie rośnie, jest puszyste i doskonale napowietrzone. Całkowicie bez cukru i laktozy. 

Sernik "jagielnik" Snickers *bez glutenu *bez laktozy

Dla wszytskich osób na diecie reducyjnej ale również bezglutenowej, bez laktozy mam prawdziwy hit! Sernik, a w zasadzie "jagielnik" Snickers! Łatwy i szybki w przygotowaniu ze składników, które na pewno każdy z Was może odnaleźć w swojej kuchni.

 

 

Akcja promocyjna w BEZ piekarni bezglutenowej w Łodzi!

20 marca odbyła się darmowa analiza masy i składu ciała dla wszystkich klientów piekarni BEZ Piekarnia Bezglutenowa w Łodzi. Było mi niezmiernie miło porozmawiać z osobami obecnymi na tym wydarzeniu. Cieszę się, że mogłam podzielić się swoją wiedzą z zainteresowanymi.

Szybkie ciasto z jabłkami *bez glutenu *bez cukru

Ciasto z tego przepisu wychodzi za każdym razem. Jest proste i szybkie w przygotowaniu oraz wyjątkowo smaczne. Wersja bezglutenowa i bezcukrowa idealna dla osób mających alergie/nietolerancję lub będących na diecie redukcyjnej.

Czekoladowe ciasto z buraka na Dzień Kobiet *bez cukru *bez glutenu *bez laktozy

Z okazji Dnia Kobiet chciałabym się podzielić z Wami przepisem na mocno czekoladowe ciasto przygotowane z warzyw - marchwi i buraka. Świetny smak oraz duża większa ilość witamin i skłądników mineralnych w porównaniu do standardowego ciasta.

 

Warsztaty "Zdrowa i tania dieta" w PCK w Łodzi

Łódźki oddział PCK zorganiozował warsztaty dla swoich podopiecznych, w których miałam przyjemność uczestniczyć jako wykładowca.

 

Sernik z nasionami chia *bez laktozy *bez glutenu *bez cukru

Sernik 3 razy BEZ - bez glutenu, bez laktozy, bez cukru - a nadal pyszny!

Idealny przepis dla alergików i osób będących na diecie eliminacyjnej. Z odrobiną owoców letnich, z domowych zapasów. Dla wszytskich, który czekają już na upalne leniwe popołudnie z lemoniadą i ciastem.

Back