Dlaczego warto?

Indywidualne potrzeby - Poradnia Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Łodzi, Kutnie i Łowiczu należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w całej Polsce. To co wyróżnia mój gabinet  - Dobry Dietetyk Karolina Smulska, wśród pozostałych gabinetów dietetycznych w moim województwie to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług, o czym świadczą liczne opinie zamieszczane na mój temat.

Standard mich usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, dzięki czemu stale rozwijam się i kształcę w celu polepszenia standardów w mojej Poradni Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz.


Program żywieniowy dopasowany do pacjenta

Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staram się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej w ciągu dnia, wyniki badań laboratoryjnych dostarczone przez pacjenta, upodobania smakowe, zdolności kulinarne oraz nietolerancje pokarmowe itp. Dzięki dogłębnej rozmowie z pacjentem na pierwszej wizycie w gabinecie w Łodzi, Kutnie lub Łowiczumam pewność, że jadłospis jest jedyny w swoim rodzaju i najlepiej dopasowany do pacjenta.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty, z szuflady. Odpowiednie przygotowanie takiego jadłospisu zwykle zajmuje mi kilka dnia, w zależności od stopnia trudności.

Skupiam uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuję skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów takich jak suplementy diety. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Szkolenie to podstawa

Współpracuję na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy. Staram się aby moje usługi były kompleksowe i pozwalały na spełnienie oczekiwań moich pacjentów.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam moją wiedzę.

Dyplom magistra obroniłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jednej z najlepszych uczelni wyższych w Polsce. Dzięki temu każdy z moich pacjentów może być pewny, fachowa wiedza zdobyta na studiach przekłada się na wysoką jakość moich usług.


Ogromne wsparcie

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Wysoka jakość

Oferowane przez moją poradnie w Łodzi, Kutnie oraz Łowiczu programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania. Każdy pacjent otrzymuje swój indywidualny program żywieniowy wraz z jadłospisem oprawiony w przepiękną graficznie teczkę.